Narty Czarna Góra – 349 zł / os.

Wyjazd całodniowy z Poznania do ski resortu Czarna Góra – jednego z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Do dyspozycji Gości jest aż piętnaście tras, w tym jedna dojazdowa i pięć polan narciarskich, o łącznej długości ponad 14 kilometrów. Cztery stoki szczycą się długością powyżej 1000 metrów, a najdłuższy z nich ciągnie się przez niemal 1700 metrów. Część z tras posiada homologacje FIS.

Wyjazd do Czarnej Góry na cały dzień 26 lutego 2022r. – koszt 349 złotych

W Czarna Góra Resort znakomicie odnajdą się narciarze i snowboardziści o różnym stopniu zaawansowania. W skład rozbudowanej infrastruktury wchodzą zarówno łagodnie nachylone stoki – idealne do nauki jazdy dla początkujących, jak i czarna trasa A, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej doświadczonych miłośnikach sportów zimowych.

W ramach realizowanej usługi organizator zapewnia transport z Centrum Poznania do Czarnej Góry, całodniowe karnety skipass, obiad i kolację dla każdego uczestnika, gadżety, wsparcie oraz powrót do Centrum Poznania. Uwaga: organizator nie zapewnia opieki wychowawców nad dziećmi.

Organizator zapewnia dostęp do wypożyczalni oraz rezerwację potrzebnego sprzętu. Organizator na żądanie zapewnia obecność instruktorów narciarskich.

Wyjazd z centrum Poznania ok. godz. 6.30; powrót do centrum Poznania ok. godz. 22.00. Zgłoszenia telefonicznie (tel. 798 733 271), mejlowo (biuro@tkcamps.pl) lub poprzez poniższy formularz:

Więcej informacji o ośrodku dostępne: https://czarnagora.pl/


Zapisz się: